V počastitev delavskega praznika bomo priredili tradicionalno prireditev "Postavljanje mlaja" pri vaškem kozolcu. Po postavitvi, ko se bo stemnilo, bomo prižgali tudi kres.
V počastitev delavskega praznika bomo priredili tradicionalno prireditev "Postavljanje mlaja" pri vaškem kozolcu. Po postavitvi, ko se bo stemnilo, bomo prižgali tudi kres.